Jsme poměrně mladá společnost, podařilo se nám skloubit zkušenosti z realizací staveb a tyto uplatňujeme v našich projektech.

Jsme sehraný tým, mladší ambiciózni a ti starší, zkušenejší. Snažíme sa vycházet vstříc přáním a požadavkům našich klientů, protože spokojenost klienta je naše krédo.

Čím se zabývame?

Evropský Certifikát Důvěryhodnosti Firem

  • Realizujeme stavby „Na klíč“

    Zajišťujeme veškeré stavební a montážní práce na klíč včetně dodávek řemesel a prací PSV. Máme bohaté zkušenosti s realizací zateplovacích systémů, které realizujeme rychle a kvalitně. Také realizujeme monolitické železobetonové konstrukce, provádíme zpevněné plochy, oplocení a terénní úpravy. Nezabýváme se jen novostavbami, provádíme také rekonstrukce stávajících domů, zaměření stávajícího stavu, pasportu nebo odstranění stavby.

  • Zajišťujeme projektovou a inženýrskou činnost v celém rozsahu

    Od studií až po dokumentaci pro vydání stavebního povolení, ale i realizační dokumentaci nebo dokumentaci skutečného provedení stavby. Víme, že současná legislativa pro povolování staveb, klade vysoké nároky na stavebníky. Snažíme se proto v maximální míře usnadnit jejich cestu k vysněnému cíli. Zaměřujeme se na komplexní projekční a inženýrskou přípravu staveb v oboru pozemního stavitelství.

  • Vizualizace

    Také nabízíme vizualizace včetně exteriéru i interiéru. Neumíte si představit jak bude vypadat vaš vysněný obývací pokoj nebo fasáda rodinného domu? Tak nás neváhejte kontaktovat.